Nieuws

15 december 2020

Alle lessen vervallen tot en met 19 januari 2021

Premier Rutte heeft op 14 december 2020 bekendgemaakt dat we met zijn allen in lockdown gaan. Naast scholen, winkels en dierentuinen gaan ook de binnensportaccommodaties dicht. Dit betekent dat alle lessen van Hygiëa vervallen tot en met 19 januari 2021.

Alle lessen vervallen tot en met 19 januari 2021
De trainers zullen individueel kijken wat de mogelijkheden zijn voor filmpjes en eventuele Zoommomenten en u daar via sociale media over op de hoogte houden. Voor de ene les zijn daar meer mogelijkheden toe dan voor de ander. We hopen dat u daar begrip voor heeft.


Mochten er vanuit de gemeente weer mogelijkheden komen om wel buiten te sporten, dan zullen we die serieus onderzoeken. Voor nu is daar nog geen sprake van en dat verwachten we ook zeker niet op korte termijn.


We wensen dat het u allen lukt om de feestdagen op een gezonde en prettige manier te vieren. Blijf gezond!


Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur

 

Ingelies Vermeulen
Esther Zeeuw
Climmy Bloemers
Aukje Broers